En halua miestäni

enää...

Liekö tämä lopun alkua avioliitossamme, koska halut ovat loppuneet minun puolelta kokonaan. Ennnen lopullista seksielämän katoamista, pystyin sekstaileen vain kännissä. Kun olin tarpeeksi jurrissa, suostuin mihin tahansa. Mutta enää en pysty siihenkään. Mies lähinnä oksettaa. Luulen kyllä, että olen lesbo, tai ainakin bi, koska ajatus seksistä ja elämästä naisen kanssa tuntuu oikealta. Pitääköhän alkaa tosissaan harkita eroa? En ole rakastanut miestä tuskin koskaan.

5

2967

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sua neuvoon

      jokainen tekee omat päätökset, mutta voin sanoo että sun kaltaisia on PALJON. onnee sulle elämässäsi. muista että yksi hetki täällä vaan eletään. miten sen haluat elää?

    • ....

      Luuletko, että miehesi haluaisi jatkaa avioliittoa kanssasi, jos tietäisi, että hän oksettaa sinua? Ihmettelen, jos haluaisi.

    • onnettomana

      En myöskään tunne ukkoani kohtaan mitään. Läheisyys inhottaa.

      Niin paljon sontaa tullut matkan varrella, että vaikee unohtaa.

      Kattelen kyllä silmät kiiluen hyvännäköisiä kolleja aina, kun vastaan tulee.
      Vielä tulee se ilta, kun hyppään komean kollin kanssa sänkyyn. Toivottavasti olen silloin jo eronnut ukostani.

    • tyhmyyspaistaa

      Olipas melkonen toi alottajan viesti, että on kyllä idioottimaista. sanoit viestissäsi "En ole rakastanut miestä tuskin koskaan." ja jos tämä on totta niin herää kysymys:

      Mitä helvettiä sä teet siinä parisuhteessa?

      Melkosta vääryyttä ukkoos kohtaan teet jo pelkästään sillä että olet ylipäätään siinä suhteessa. Itserakas idiootti tulee kyllä lähinnä tuosta mieleen.

      • ja kun

        on vielä avioliitossa... hej haloo...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      111
      6808
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      609
      4678
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      24
      3074
    4. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      135
      1292
    5. 47
      1245
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      116
      978
    7. Ajattelen sinua kiitollisuudella

      Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi
      Ikävä
      49
      892
    8. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      32
      861
    9. Mitä olisitte sanonut hänelle?

      Onko teille jäänyt mieleen joku tietty ihminen ja tilanne, joka polttelee yhä – se asia, jota ette uskaltaneet sanoa ään
      Ikävä
      50
      844
    10. Sinulle tiedoksi

      Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si
      Ikävä
      27
      833
    Aihe