Linkki Citroën C4 coupé/berline facelift-uutiseen

5843
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aina epäilyttää, kun on joku muu sorkkimassa PSA koneita. Onko tuosta BMW:n innovaatiosta mitään pitkän ajan käyttökokemuksia tuolla bensapuolella?
Itse ajelen idioottivarmoilla PSA dieseleillä, jotka tiedetään kestävän ja joita on tehty valtavia määriä.

Äänestä
  • paskaksi 100 tonnissa ? PSA=PASKA

    Äänestä

  • muistelen kirjoitti:

    paskaksi 100 tonnissa ? PSA=PASKA

    PSA = Peugeot Société Anonyme

    En osaa sanoa PSA:n bensiinikoneiden kestävyydestä, mutta diesel moottori kestää.

    Äänestä

linkissä sanotaan "co-developed with BMW". Vapaasti = kehitetty yhteistyössä BMW:n kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Citrophoros kirjoitti:

http://www.citroen.com/CWW/en-US/NEWS/NEWSRELEASES/LatestNewsReleases/070708_NEW_C4.htm

Nyt ne bemarin koneet ovat saatavilla Sitikan nokkaankin, jippii!

---

Tässä linkki upouudesta Citroën C3 Picassosta:

http://www.citroen.com/CWW/en-US/NEWS/NEWSRELEASES/LatestNewsReleases/080708_C3PICASSO.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu