Kannattaako ostaa

Pohja puhki ja ovissa lukitushäiriöitä. Maksanko pyydetyt 10000 egee? Aika ikäloppuhan tuo vw:ksi on. Ajattelin peltoautoksi.
6426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuon vuosimallin passatit maatuu nopeasti. Vw -peltoautosta max 100 egee.

Äänestä

Aika loppuunajettu, mutta hyvät karvanopat. 3 euroa!

Äänestä

Passatista. Mazda on taas ruosteessa 3-vuotiaana.

Äänestä
  • lillu katosta vuotava vesi sisätiloissa ja tuuletus pelaa.

    Äänestä


  • Ei mee paskatista pohja puhki, kun 30 vuodesta likipuolet se seisoo merkkikorjaamon siisteissä ja kuivissa korjaamotiloissa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vm 2006 passat kirjoitti:

Pohja puhki ja ovissa lukitushäiriöitä. Maksanko pyydetyt 10000 egee? Aika ikäloppuhan tuo vw:ksi on. Ajattelin peltoautoksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu