Miksi kaikki aina..

.. puhuu tosta kingdom heartsista? ei tosin et siinä mítään pahaa ois mutta mun mielestä tää on Final Fantasy keskustelu? selittäisikö jokuminulle tyhmälle :D
4239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eiköhän ne puhu siitä sen takia kun se on puoliksi Final Fantasy.Siinähän seikkallaan näil Final Fantasy hahmoilla.Ja osa pomoistakin on tälläistä Sephiroth tyylii.

Äänestä
  • Nii siis se on squaren ja disneyn yhdess tehty peli..Kuulemma hyvä!!

    Äänestä

  • wingly kirjoitti:

    Nii siis se on squaren ja disneyn yhdess tehty peli..Kuulemma hyvä!!

    mul on kingdom hearts ja se on HYVÄ vaikka itse sanonkin

    Äänestä

oli kiva kun mä sain ton tietää katoin yhdestä peli lehdestä ja siinä näytti ainakin kansikuva että siinä olisi ihan niinkuin ollut mutta mä attelin et ei mut ole se sit :))
no kiitti kun mä sain tonkin asian selville.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yuna kirjoitti:

.. puhuu tosta kingdom heartsista? ei tosin et siinä mítään pahaa ois mutta mun mielestä tää on Final Fantasy keskustelu? selittäisikö jokuminulle tyhmälle :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu