Onko Haminassa

Anjankoskelaiselle pariskunnalle?Vai vuokrataanko kaikki yksityisasunnot Venäläisille?Semmoinen70neliöö olis hyvä ja sauna pitäs jostaan löytyä.Myydään täältä meille kahdelle liian työlääksi käynyt puutarhatontti ja talo pois.Joku keskustan vanha talo olis mieleen.Ei tavis.
2783
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Etsi luukkusi muualta!

Äänestä

ostamissaan tai teettämissään omistusasunnoissa. Laita vaikka paikallislehteen hakuilmoitus. Eiköhän majoitus löydy!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuokra asuntoja kirjoitti:

Anjankoskelaiselle pariskunnalle?Vai vuokrataanko kaikki yksityisasunnot Venäläisille?Semmoinen70neliöö olis hyvä ja sauna pitäs jostaan löytyä.Myydään täältä meille kahdelle liian työlääksi käynyt puutarhatontti ja talo pois.Joku keskustan vanha talo olis mieleen.Ei tavis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu