Käimpä

Teidän sivuilla. Kyllä pitää aivan kehista sillä kirjoitukset on tosi mukavia. Ei meilläpäin vaan osta tuonlaista hauskaa pitää. Täällä vaan haukutaa ja etsitään toisten virheitä
3335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mukava käydä :)

Äänestä

hyvä viuhka, että sattui nyt olemaan harvinaisen asiallista ja positiivista keskustelua palstalla.

Kyllä täällä ainakin talvisaikaan osataan murjottaa, haukkua ja kadehtia, ihan aidon Länsirannikon tyyliin! Eipä silloin miellytä mikään eikä kukaan.

Äänestä
  • ..mikä tuntuu kummalta. Jumalanhylkäämä kyläpahanen keskellä ei mitään. Miten siitä voi keksiä mitään hyvää sanottavaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vieraisilla kirjoitti:

Teidän sivuilla. Kyllä pitää aivan kehista sillä kirjoitukset on tosi mukavia. Ei meilläpäin vaan osta tuonlaista hauskaa pitää. Täällä vaan haukutaa ja etsitään toisten virheitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu