flamingo,albena

tark

Moi!
Ollaan lähdössä ensi viikolla Albenan aurinkoon ja pähkäiliin minkälainen hotellin aamiainen on? Pärjääkö sillä hyvin?/löytävätkö lapset siitä syötävää? Mihin asti aamiaista tarjotaan?(lue täytyykö kellon kanssa herätä syömään ajoissa..)
Ihanaa ajatella että kaksi viikkoa lämpöä luvassa tämän kurjan kesän päätteeksi!

2

515

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sen verran

      että se on yleensä klo 10 asti, mutta pienellä varauksella, koska lopussa siellä saattaa olla vain tyhjentyneitä astioita ja niissäkin missä vielä jotain on, saattaa olla sellaisessa kunnossa, ettei tee mieli ottaa. Sanoisin, että ysiltä viimeistään aamupalalle.
      Tarjolla on yleensä puuroa, sämpylöitä, leikkeleitä, makkaroita (tosin aika paljon saksalaisia värittömiä) tomattia, kurkkua, vesimeloonia, banaaneita, omenoita, kahvia, teetä, maitoa, mehua, muroja ja hilloa, eli kyllä sieltä pitäisi jokaiselle jotakin löytyä.
      Hyvää matkaa!! nim. vähän kateellinen.

    • Harza58

      Kun aamupala siirtyi heinäkuussa Slaviankasta omaan hotelliin, sekä valikoima, laatu ja palvelun taso nousi vähintään 100 %. Aika paljon olen kiertänyt mutta aamiainen oli ehdottomasti yksi parhaista, mitä olen syönyt

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 75
      1131
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1124
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1014
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      968
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      34
      727
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      53
      634
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      39
      632
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      567
    Aihe