Ruokailu alastoman naisen vartalolta

Onko Tallinnassa vielä ravintolaa, jossa ruokaillaan alastoman naisen vartalolta?

Ahtri Pub vaihtoi nimensä Cotton Clubiksi, joka lienee taas vaihtanut nimeään. Mikä se mahtaa nykyjään olla ja löytyykö keneltäkään web-tai muuta yhteystietoa?
72517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

saunaillan illan ja muutaman kaljaan jälkeen mammakun kun sammahtaa, niin eiku pöperöt "pöytään"ja pitemmän kaavan mukkaan ja jälkiruokaakin on tiiossa.

Äänestä
  • ois tarjolla? Olisko Viipurin lettua?

    Äänestä

  • mutta mitä jälkiruokaa kirjoitti:

    ois tarjolla? Olisko Viipurin lettua?

    privvaattisti vaan omalle ukolle tää pöytä katettuna,ettei oo niinku tuolla suuressa maailmassa,missä kaikk on kaupan.Ihan vaan vinkkinä meinasin jot kottuuki voip löytää vaikka mitä ku antaap ajatuksen juossa,jottei sitä virun lettua tarvihe aina vongata.

    Äänestä

  • tää on ihan kirjoitti:

    privvaattisti vaan omalle ukolle tää pöytä katettuna,ettei oo niinku tuolla suuressa maailmassa,missä kaikk on kaupan.Ihan vaan vinkkinä meinasin jot kottuuki voip löytää vaikka mitä ku antaap ajatuksen juossa,jottei sitä virun lettua tarvihe aina vongata.

    sieltä tarjottiin. Ruokailen AINA omassa pöydässä. Vinkiksi kaikille huorille.

    Äänestä

Mutta vielä pitäisi olla meikäläiselle kasvisruokaa?

Äänestä
  • Tapahtui siis 2002 ja Marek https://www.hansa.ee/fondid/eng/investment_team.html
    " Tallinnaan tulevat kansainväliset ruokavirtaukset ehkä Helsinkiäkin nopeammin. Esimerkiksi Japanista alkunsa saanut nainen ruokapöydällä on löytänyt tiensä myös Tallinnaan. Kyseessä on siis todella pöydän päällä alasti makaava nainen, jonka ympärille ja päälle ruoka on aseteltu kauniisti.
    Pääkokki Marek Randma Ahtri Pubista sanoo, että ruoka on puhdasta vaikka se tarjoillaankin alastoman naisen päältä. "Ihmiset voivat ehkä pelätä että siinä on jotakin pöpöjä. Mutta esimerkiksi katkaravut ja simpukat ovat kaikki oman kuorensa sisällä ja muu ruoka tarjoillaan naisen vierestä. Niinpä ruoka ei ole missään kontaktissa kehon kanssa."
    Ruokapöytämalli Leena joutuu makaamaan kolmisen tuntia ihmisten tuijoteltavana. Hän kuitenkin itse vakuuttaa, että jaksaa maata. Hän myös vakuuttaa, että ei saa mitään komplekseja maatessaan ruokapöytänä.
    Jotta menneen talven lumia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeppe123 kirjoitti:

Onko Tallinnassa vielä ravintolaa, jossa ruokaillaan alastoman naisen vartalolta?

Ahtri Pub vaihtoi nimensä Cotton Clubiksi, joka lienee taas vaihtanut nimeään. Mikä se mahtaa nykyjään olla ja löytyykö keneltäkään web-tai muuta yhteystietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu