Ensin mies jätti,katosi noin vain,ei yhteydenpitoa,ei mitään,ei halua edes nähdä että saataisiin asiat hoidettua.
Puhui puolelleen vanhempani,jotka hylkäsivät myös minut.
Nyt olen yksin,kaksi todella mustaa päivää takana...
vanhempani eivät vastaa edes puhelimeen.
Ja suvun vanhimpana olen aina pitänyt heistä huolta pitkänkin välimatkan takaa.
Olen kuin turtana....
kolme tärkeintä ihmistä
musta kuu
3
299
Vastaukset
- ++__________________
Joka syyttä suuttuu se lahjoitta leppyy.
Vanhemmat ei pärjää ilman apuasi kauaa ja ottavat yhteyttä,kun annat ajan kulua.
Voimia sinulle. - Steffo
viikko pari, niin kyllä ne siitä tolokkuaa..
Olen hyvin pahoillani puolestasi, on varmasti hyvin surullista kun omat rakkaat hylkäävät. Paljon voimia sinulle jaksamaan kohdata uusi tulevaisuus ilman läheisiäsi. Joskus yhtäkkiä se kaikkein rakkain onkin täysin vieras ihminen. Toivon että löydät sen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751968Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361694Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81318Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241145Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561142Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 59925
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57909