Mistä löytyisi

Jos joku tietäisi? Ja mieluiten muualta kuin mod the simsistä. Kiitän :)
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

http://thesims2.ea.com/exchange/search.php?searchPage=exch&search=1&asset_type=sim&key=scar&order=CREATION_DATE desc&nrows=5&game_version=&age=&gender=&custom=&locality=&country=&view=new&x=0&y=0

Laitoin tohon siis hakusanaks "scar" ja sitten siit löytyy aika paljon simejä joilla on arpia ja mustelmia naamassa. (Mutta ensin sinun pitäisi tietysti rekisteröityä tuonne jotta voit ladata noita.
Ja tossa tulee sittem mukana nuo vaatteet hiukset yms mitkä on tolla simillä päälle.
En siis tiedä mistä ladata PELKKIÄ arpia.

Äänestä
  • otsikko :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


arpia/mustelmia? kirjoitti:

Jos joku tietäisi? Ja mieluiten muualta kuin mod the simsistä. Kiitän :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu