Heroiini on terveellistä

En perustele väitettäni koska ei näytä kuuluvan palstan tapoihin.
Heitän vain tämän yhden otsikon ja jään seuraamaan tilannetta. Tämäkin näköjään kuuluu palstan tapoihin joten tietääkseni en riko mitään sääntöjä.
3658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pidätkö itseäsi kovinkin fiksuna?

Äänestä

En nyt oikein ymmärtänyt ketä kohtaan tämä provotrolli nyt vihansa kohdistaa. En ole aikoihin nähnyt täällä tosin muita perustelemattomia väitteitä kuin VS:n sadut. Eli eiköhän tämäkin keskustelu mene häneä kohdin.

Äänestä
  • Jos otsikko olisi ollut "kannabis on terveellistä" ketju olisi täynnä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


käyttäjä v.1968 kirjoitti:

En perustele väitettäni koska ei näytä kuuluvan palstan tapoihin.
Heitän vain tämän yhden otsikon ja jään seuraamaan tilannetta. Tämäkin näköjään kuuluu palstan tapoihin joten tietääkseni en riko mitään sääntöjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu