Tälläisiä on Applen

3334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ostaa ensi kallis känny ja sitten kräkätä se toimivaksi.... kunnes joskus päivityksiä asennellessa menee jökkiin koko vehe.

Äänestä

Monille vain iloinen asia jotka kyseistä puhelinta mielivät, ymmäritköhän nyt mikä jutun idean?

Äänestä

Luki sanat apple ja "murtui" jonka jälkeen lopettikin lukemisen ja tuli tänne provoamaan.

Tyhmä, tyhmempi, pac-man

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pac--man kirjoitti:

Applen tuotteet on pommin varmoja,,huoh..
http://www.puhelinvertailu.com/uutiset.cfm/2008/07/16/iphone_3g_murtui_muutamassa_paivassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu