sommelon ranta?

Mitä tapahtui Sommelon rannassa tai tunnelin alla keskiviikkona, kun kolme kertaa ambulanssin pillit soi...ja jotain raahattiin sieltäpäin...?
84130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jaska oli mukava mies.

Äänestä
  • Kenet Jaskan??? Pekkisen vai??

    Äänestä

  • +++++++++++ kirjoitti:

    Kenet Jaskan??? Pekkisen vai??

    kos....n?

    Äänestä

  • no tekijältähän voikin jotain tollasta odottaa.

    Äänestä

  • p'skat kirjoitti:

    no tekijältähän voikin jotain tollasta odottaa.

    hä?kerro kerro?

    Äänestä

  • minkä ikänen tää jaska oli?

    Äänestä

Kuuluiko tämä Jaska jotenkin tuohon "rannan miehien" porukkaan, vai oliko ihan ns. kunnollinen?
Minkä ikäinen? perheellinen? työssäkäyvä?
Ja ketkä pistivät hänet pois päiviltä?
Ettei vaan Tas....?

Äänestä
  • siellä ole ketään pistetty päiviltä! Älyttömiä huhuja laitetaan liikkeelle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuka raahasi ja miksi kirjoitti:

Mitä tapahtui Sommelon rannassa tai tunnelin alla keskiviikkona, kun kolme kertaa ambulanssin pillit soi...ja jotain raahattiin sieltäpäin...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu