huhmari?

lomalle menossa

Onko kenelläkään palstan kävijöistä kokemuksia Huhmarin lomakeskuksesta Polvijärvellä? Nettiesittelyhän on hieno, mutta vastaako se todellisuutta, minkälainen ruoka, palvelun taso, mitä lapset tykkäsivät järjestetystä ohjelmasta jne.

Kiitos vastauksista jo etukäteen-on sitten vähän tuntumaa kun itse menemme paikan päälle =)

6

1712

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kävijä

      Oltiin perheenä Huhmarissa viime syksynä (vanh 6lasta). Nettiesittelyä en ole nähnyt, joten sen paikkansa pitävyydestä en osaa sanoa, mutta omasta mielestäni paikka oli tasokas.

      Mökki siisti, kodikas ja asiallisesti varusteltu. Aamiainen runsas ja ruoka muutenkin hyvää, aina löytyi jotain jokaiselle lapselle maistuvaa. Kylpylä puoli vähän pieni, mutta riittävä sekin, vaikka olimme syyslomien aikaan ja lapsiperheitä oli paljon.

      Järjestetystä ohjelmasta en osaa sanoa paljoa, sillä me menimme lepäämään ja lomailemaan, emme kellon kanssa juoksemaaan :o)

      Kaunista seutua, mukavia polkuja eri pituuksilla oli kiva kävellä ja luontoa katsella.

      Voisin hyvinkin mennä uudestaan!

      • daisy5

        Tulin paikasta juuri kotiin. Jos yhtään pelottaa huono sisäilma, ei kannata mennä.


    • sinne vaan

      Sopii lapsiperheille.

    • Maritak

      Onko paikalla jotka tulevat pamin kautta 27.3-1.4sydänlomalle huhmariin?onko kukaan oĺlut aikuisten lomilla huhmarissa? Millaista ohjemaa?

    • mammeli17

      ..... OIsko paikalla ketään, joka ois lähdössä pääsiäisen aikaan tuetulle perhelomalle lomakeskus huhmariin :) ?

    • Jepjep1234567890

      Yrjötaudin sieltä aina saa hommattua... Ja onhanse mökissä oksentelu aikamoinen elämys

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Järkyttävä tieto Purrasta

      Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.
      Maailman menoa
      226
      4795
    2. Näin asia on

      Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k
      Ikävä
      23
      3530
    3. Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan

      Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E
      Maailman menoa
      268
      2047
    4. Taas varoitusta lumesta ja jäästä

      Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,
      Maailman menoa
      9
      1929
    5. Aavistan tai oikeastaan

      tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast
      Ikävä
      38
      1257
    6. Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?

      Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?
      Suhteet
      161
      1219
    7. Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.

      https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin
      Maailman menoa
      106
      1002
    8. Sulla on upeat pakarahalihakset

      todella hyvä muoto...
      Ikävä
      31
      803
    9. Uskotko että halaatko

      Kaivattuasi koskaan vai et?
      Ikävä
      61
      767
    10. Tiistaipäivää pakkastakin on

      Hyvää päivää huomentakin. Olin vähän kaupungilla käymässä 😊❤️🌞❄️☕
      Ikävä
      176
      750
    Aihe