Onko kenelläkään palstan kävijöistä kokemuksia Huhmarin lomakeskuksesta Polvijärvellä? Nettiesittelyhän on hieno, mutta vastaako se todellisuutta, minkälainen ruoka, palvelun taso, mitä lapset tykkäsivät järjestetystä ohjelmasta jne.
Kiitos vastauksista jo etukäteen-on sitten vähän tuntumaa kun itse menemme paikan päälle =)
huhmari?
6
1721
Vastaukset
- Kävijä
Oltiin perheenä Huhmarissa viime syksynä (vanh 6lasta). Nettiesittelyä en ole nähnyt, joten sen paikkansa pitävyydestä en osaa sanoa, mutta omasta mielestäni paikka oli tasokas.
Mökki siisti, kodikas ja asiallisesti varusteltu. Aamiainen runsas ja ruoka muutenkin hyvää, aina löytyi jotain jokaiselle lapselle maistuvaa. Kylpylä puoli vähän pieni, mutta riittävä sekin, vaikka olimme syyslomien aikaan ja lapsiperheitä oli paljon.
Järjestetystä ohjelmasta en osaa sanoa paljoa, sillä me menimme lepäämään ja lomailemaan, emme kellon kanssa juoksemaaan :o)
Kaunista seutua, mukavia polkuja eri pituuksilla oli kiva kävellä ja luontoa katsella.
Voisin hyvinkin mennä uudestaan!- daisy5
Tulin paikasta juuri kotiin. Jos yhtään pelottaa huono sisäilma, ei kannata mennä.
- sinne vaan
Sopii lapsiperheille.
- Maritak
Onko paikalla jotka tulevat pamin kautta 27.3-1.4sydänlomalle huhmariin?onko kukaan oĺlut aikuisten lomilla huhmarissa? Millaista ohjemaa?
- mammeli17
..... OIsko paikalla ketään, joka ois lähdössä pääsiäisen aikaan tuetulle perhelomalle lomakeskus huhmariin :) ?
- Jepjep1234567890
Yrjötaudin sieltä aina saa hommattua... Ja onhanse mökissä oksentelu aikamoinen elämys
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa762524Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei2842215Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken
ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi1401186Voi kulta rakas
Kyllä minäkin olen sinuun rakastunut. Oisit avautunut tunteistasi aiemmin niin ei tarvitsisi kiertoteitä kuulla tästä. �58993- 70898
- 72854
- 106808
- 65807
- 72807
- 71805