Ei oo tapahtunut tällä palstalla mitään moneen päivään. Lukevatko kaikki läksyjä? Onko TombRairedien pelaaminen unohtunut?
Itse en oo vielä pelannut AOD:ta, kun piti ostaa uusi tietsikka ja rahaa ei sitten jäänyt peliin. Ostan sen parin viikon päästä ja sitten kysellään...yritän kuitenki ensin itse selviytyä
Itse en oo vielä pelannut AOD:ta, kun piti ostaa uusi tietsikka ja rahaa ei sitten jäänyt peliin. Ostan sen parin viikon päästä ja sitten kysellään...yritän kuitenki ensin itse selviytyä
Vastaukset 9
Vanhimmat
Me ruvettiin Laran kaa pitämään sadetta,ja huolletaan nuo pyssyt kuntoon.Sillä ei oo tänne kerinny.
Tossa kolmosessa tuli nimittäin niin helkkarin isoja mutanttiveitsenheiluttajia vastaan,että hermot meni!Ja niin helkkarin pimeetäkin koko ajan.Pitänee ostaa Laralle otsalamppu,ettei tartte niiten soihtujen kaa pelata.
Ai niin...Sekin meitä ärsyttää,kun me saatiin se mönkijäradan avain,niin se ei jäänytkään minnekkään talteen ja eikö pidä lähtee uudestaan ravaamaan sinne ullakolle.Paska.
Olen harmitellut samaa. Koulujen pyörähdettyä käyntiin on varmaan TR fanit vähentäneet pelaamista... pakostahan se vähentyy, kun ei oo 24 tuntia vuorokaudessa aikaa :)
Musta tuntuu, että muutenkin TR kansa on alkanut hiljentyä...hmm.. Täytyy varmaan itse korkottaa ääntä :)
Mulla on just sama juttu,junnasin koko aod:ssa ja pelata ei todellakaan ehdi kun tuntuu että koulu painaa niin päälle että aikaa ei riitä edes hengittämiseen. :/ Syksy perkele! No mutta ehkä syyslomalla sitten taas sormet kipeinä pelaillaan
Pelattiin just kuulkaas TR 2 läpi!
Lohikäärme oli siistiii, se näytti ihan iguaanilta :D
Hywä fiilis! :)
Toinen Lara-fani korjaa.. :) Se näytti ainaski wiimex Leguaanilta..Eikä iguaanilta...
Nooh, mä ainakin päivittelen sivujani ja laittelen kuntoon uutta tietokonettani. Mutta hiljasta täällä on kyllä :/ Varmaan monella on koulun kanssa hommia, niinkuin minullakin... koeviikko meneillään :(
Joo tää on tätä läksyjen lukuu... En mä laroja kerkee pelailee enää, ku viikonloppusin joskus..x) Vaik on silti parhaita pelei! AOD oli itseasiassa surkein Tomppa peli... Anteeksi jos joku tykkäs, mut mielipiteitään tässä saa ilmaista eiks joo? peliin kyllästy nopeesti ja miljoonat bugit! Lara putoaa yhtäkkiä maan läpi ja demot sekoittaa peli! yms yms.. Mut kyl sen läpi men. Onneks en vaa ostanu pelii vaan imutin DC :lta.x) Ei menny rahoi hykkaan!=)
Kerroppas mullekki miten se tapahtuu sieltä D :sta imurointi? Kauanko kesti? Mä kyl löysin googlella ton, mut en sitä AOD:ta. Ei oo varaa ostaa=)---!?
Ensin hankit dc :san ja sitte menet johonki hubiin, missä on pelejä jaossa (joku pc games, tai ehkä voi löytyy joku tomppa hubi) Siinä kesti viikko, mut se riippuu ihan siitä, et kauanko imutat päivässä...x) En tiiä kyllä mistä kyseisen ohjelman tarkkaan löydät, mutta enkun taitoo sen käyttäminen vaatii ja lisäksi sun pitää jakaa siellä kussakin hybissa sovittu määrä, ennenku pääset sellasee ees sisälle...
On sitten Kazaa, helpompi vaihtoehto. Tosin en tiiä saako sielt aod:tä, mut muut tomppa pelit saa...:)