Näkis kukaa sitä sieltä valtavan massan joukosta?
Kusiko kukaan housunsa tänä vuonna?
Kusiko kukaan housunsa tänä vuonna?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
määä..kusi housuu,siel,raumantien hotelliss...
Liikaa ihmisiä. Ei tuommosessa massassa enää paljon musiikista pääse nauttimaan.
Ja paisuttaa vaan pitäis tätäkin festarii isommaksi ja vieläkinISOMMMMAKSI!
Tuntuu, että kellään siellä ei enää ole oikeesti hauskaa.
Järkyttävintä on katsoa niitä pikkuvauvoja joita sinne roudataan täysin vanhempien kivan ehdoilla.
Lapsiparat joutuu istumaan kuumissa vaunuissaan jotkut suojaimet päässä tunti tolkulla.
Luulisi jo jonkun maalaisjärjen sanovan, että paikka jossa lapsi ei voi olla ilman kuulosuojaimia, ei vain yksinkertaisesti ole lapselle sopiva paikka.
Eläköön nykyvanhempien itsekkyys!
Siis jos jaksat kuunnella kaksi tuntia putkeen haitarin vingutusta tai vastaavaa niin varmaan jaksat kuunnella kaksi tuntia Santanan esiintymistä. Monotonista ja jäätävää paskaa oli koko show.
Kirjuriluoto on niin laaja alue, että suoraa LÄHInäkökontaktia esiintymislavalle oli todella harvoille tarjolla. Saati, että olisi ollut mahdollisuus kätellä solisteja. Huomasin joidenkin varautuneen kiikareilla, mikä oli hyvä idea (ei tullut itsellenu mieleen!) kunhan sijoittui kauemmas rinteeseen nähdäkseen miksauskatosten yli.