ilma

Onko tietoa kuin toimii automaattinen ilman poistaja purg-o-mat.Systeemi vaihettu ja ilmaa piisaa,varaajan alaosn lämmetessä pulputus alkaa.Latauspaketin ruuuvista joutuu päästämmään ilmat pihalle.
2509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ylimmässä kohdassa? Latauspaketti tuskin ainakaan on, eli siitä et saa ilmattua kunnolla. Jos varajaan päällä on venttiili, niin kokeile sieltä. Automaattiset ilmanpoistimet on vähän epävarmoja. Paisunnassakin voi olla vikaa.

Äänestä
  • Varaajassa on meno tulo puolella ja verkostossa omat,ylimmässä kohdassa.Paisunta on otettuyläältä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaivoja kirjoitti:

Onko tietoa kuin toimii automaattinen ilman poistaja purg-o-mat.Systeemi vaihettu ja ilmaa piisaa,varaajan alaosn lämmetessä pulputus alkaa.Latauspaketin ruuuvista joutuu päästämmään ilmat pihalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu