Hinta-arviota

http://www.esv.fi/?info=open&id=324

Siinä R32 skyline, kuinka paljon tuohon joutuisi laittamaan rahaa kiinni, jos virittämistä haaveilis tuonne 600-700hv?

Kiitollinen vastauksesta :)
1808
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tonnia-parikyt tonnia,riippuu siitä kuinka kauan sen koneen pitäis pysyä nipussa,kuinka paljon ja kuinka usein sitä tehoa käytetään sekä kuka sen koneen tekee ja mistä osista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaipailen... kirjoitti:

http://www.esv.fi/?info=open&id=324

Siinä R32 skyline, kuinka paljon tuohon joutuisi laittamaan rahaa kiinni, jos virittämistä haaveilis tuonne 600-700hv?

Kiitollinen vastauksesta :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu