impreza, a4

kumpaa suosittelisitte. audi a4 1.8 quattroa vai subaru impreza 2.0gl meinasin autoon laittaa raha n.10 000. subarut on aika paljon halvempia. onko neliveto tekniikka kummassa parempi. ja muita eroja.
1397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tietysti subaru-miehet suosittelee subarua...onhan sen tekniikka luotettavaa, sähkötkin toimii...mutta kyllä audi on kiistattomasti koriltaan parempi kestää tuota ruostetta paremmin....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asiallisia vastauksia kirjoitti:

kumpaa suosittelisitte. audi a4 1.8 quattroa vai subaru impreza 2.0gl meinasin autoon laittaa raha n.10 000. subarut on aika paljon halvempia. onko neliveto tekniikka kummassa parempi. ja muita eroja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu