Kaksosten

liikkeet masussa

Eli erotatteko A:n ja B:n liikkeet omiksi liikkeikseen?

Itse tunnen B:ltä vain harvoin (kerran päivässä) selvät liikkeet joiden tiedään olevan varmasti hänen.

A on perätilassa oikealla joten tunnen hänen liikkeensä tosi hyvin. B on tähän asti ainakin ollut poikittain ja moukaroi maksaa ja munuaisia. Mutta koska minun pitäisi alkaa ertottamaan ne?
Nyt Rv:t 27 0

3

953

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tuplaonni

      ... niitä välttämättä erotakkaan. Pötypuhetta jos joku muuta väittää. Itselläni oli istukat etuseinässä, joten hyvä jos edes päällepäin näkyi liikkeitä. Siinä sitten sai mietiskellä sisäisiä tuntemuksiaan.... :-)

      Onnea ja jaksuja odotukseesi!

      • ...

        Kyllä minä ainakin erotin,eikä ole mitään pötypuhetta! Istukka oli kohdun takaseinämässä, A rt ja B pt, hyvin erotti kumpi potkaisi:)


    • Johanna-84

      Eli siis b-vauvan liikkeet erotin ihan hyvin. B yleensä potkutteli samaan kohtaan oikeaan kylkeen. A-vauva oli alempana ja liikkeet tuntui heikommin kuin b:n. Loppuvaiheessa, kun vauvoilla alkas olla tosi ahdasta, en välillä tunnistanut kumman vauvan liikkeitä ovat. Välillä en edes ollut varma, että kumpikin vauva liikkui masussa, mutta onneksi loppuvaiheessa polikäyntejä oli niin usein, ettei ehtinyt huolestua!:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      267
      868
    2. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      665
    3. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      44
      645
    4. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      34
      558
    5. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      51
      497
    6. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      30
      450
    7. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      30
      444
    8. En pyytele enää koskaan anteeksi mitään sinulta

      Olet ollut kohtuuttoman kylmä ja tyly tilanteeseen nähden.
      Ikävä
      45
      437
    9. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      38
      436
    10. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      45
      427
    Aihe