subbarin kytkentä kaiuttimiin

eli supparissa on 3 johtoo musta keltanen ja punanen ja ne pitäs laittaa streoiden takana oleviin liittiim missä on kaiuttimetkii ja sitten tyhmä kysymys että onko musta se mikä tulee miinuukseen ja punanen ja keltanen plussiin?
2352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei tarvi olla urpo, vaikka tyhmiä kyseleeki

Äänestä
  • noiko laitan niiku olin kirjottanu tohon viestiin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


urpo29 kirjoitti:

eli supparissa on 3 johtoo musta keltanen ja punanen ja ne pitäs laittaa streoiden takana oleviin liittiim missä on kaiuttimetkii ja sitten tyhmä kysymys että onko musta se mikä tulee miinuukseen ja punanen ja keltanen plussiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu