Fiat 500

Fiat 500:n osto olis ihan liipasimella, mutta ajattelin nyt kuitenkin vielä kysyä teiltä ammattilaisilta, että kannattaako ostaa?

Mitä hyviä tai huonoja puolia Fiat 500:ssa on?

Onko tiedossa tyyppivikoja?

Kannattaako mielummin ostaa kolme vuotta vanha käytetty Mini vai saman hintainen uusi Fiat 500?
3949
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hyvää ei tule montaa vaastaan ja huonoa?
Nasta ajaa, ota tehokkaimmalla koneella...

Äänestä

Säästät. kun ostat Fiuden vähän käytettynä. Noita viissatasia näyttää olevan jo nettiautossa kaupan

Äänestä
  • Osta 500 se on hyvä, ajettavuus ja fiilis on hyvä. Ministä ei ole kyllä kokemusta, mutta uusi 500 löytyy tallista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kannattaako ostaa? kirjoitti:

Fiat 500:n osto olis ihan liipasimella, mutta ajattelin nyt kuitenkin vielä kysyä teiltä ammattilaisilta, että kannattaako ostaa?

Mitä hyviä tai huonoja puolia Fiat 500:ssa on?

Onko tiedossa tyyppivikoja?

Kannattaako mielummin ostaa kolme vuotta vanha käytetty Mini vai saman hintainen uusi Fiat 500?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu