Valmet Kotilämpö

Se on n. 30v. vanha ja tule ajatus vaihta sen.
Onko jokulla kokemuksia vaihtamisesta?
3400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Puretaan entinen pois ja laitetaan joku muu lämmitysmuoto tilalle.
Lattia ilmakanavat vaikka uretaanilla umpeen ja koneen tilalle ilmastointikone

Äänestä

Mitä vikaa siinä on kun sen vaihtaa aiot? Itselläni on myös 30-vuotias Kotilämpö, ja ajattelen käyttää sitä edelleenkin.

Äänestä
  • 30 v. vanha, eiko parempi vaihta kun odota hajoamisen -20C?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusintaja kirjoitti:

Se on n. 30v. vanha ja tule ajatus vaihta sen.
Onko jokulla kokemuksia vaihtamisesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu