olisiko juttuseuraa?

haluaisin saada juttu seuraa nuorista äideistä, tulevista tai keskenmenon kokeneista. olisiko ketään joka haluaisi jutella?
8606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mä oon tuleva nuori äiti, eli 19-vuotias, ja kaipailisin välillä myös juttuseuraa :>

Äänestä
  • kiva. saisinko mese osotteen tai jotain?onko siulla koska la?

    Äänestä

Olisin myös vailla juttuseuraa. Olen myös tuleva nuoriäiti vm-91 la 22.09
[email protected] olisi osoite, jos kiinnostaa

Äänestä

Olen kohta 7kk pikkupojan äiti ja ikää itellä 18. Olis kans kivaa jutskata muitten kanssa! lisätkää: [email protected]

Äänestä
  • Lisäilen teitä myöskin meseen, itsellä siis LA vasta ensi vuoden puolella.

    Äänestä

sain lapsen 17 vuotiaana ja olisin kanssa vailla juttu seuraa tässä olisi mese osoitteeni [email protected]

Äänestä
  • mulla laskettu aika 6.1. mun mese on [email protected] jos jotain kiinnostaa turista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttönen^^ kirjoitti:

haluaisin saada juttu seuraa nuorista äideistä, tulevista tai keskenmenon kokeneista. olisiko ketään joka haluaisi jutella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu