Mitä blogeja luette?

Eli mitä blogeja tai nettipäiväkirjoja luette?
Itse seuraan fanaattisesti Ei ulospääsyä ja Lasienkeliä Blogspotissa.

Suositelkaa hyviä syömishäiriö aiheisia blogeja!!
2655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Omaan blogiini olen laittanut nysälistan joistain mitä luen, mutta luen myös paljon satunnaisia blogeja, joita muihin blogeihin on linkitetty! Ja myös blogilista.fi :n kautta laittamala erilaisia hakusanoja löytyy paljon mielenkiintoista luettavaa :)

Äänestä

http://askelpainaajo.blogspot.com sekä siellä listalla olevat. Blogilistan listauksissa löytyy myös paljon sellaisia joita en jaksa edes laittaa tähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sh-aiheisia kirjoitti:

Eli mitä blogeja tai nettipäiväkirjoja luette?
Itse seuraan fanaattisesti Ei ulospääsyä ja Lasienkeliä Blogspotissa.

Suositelkaa hyviä syömishäiriö aiheisia blogeja!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu