paljoko kehtais pyytää?

Niin paljonkohan tuosta maruis ak47s:stä kehtais pyytää?
Ase on pari kuukautta vanha eikä mitää vikaa.
pari naarmua ei muuta.
2291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mää muuten oon se joka kysy tost AK 47 pitäskö ostaa.. no ostin sen sitten oli samaa merkkiä arvaa mitä kävi kun laitoin lippaaseen kuulia.. siältä sisältä tippu jtn osia
no kokeilin ampua. klik klik.. no ei toiminut lippaassakin oli vikaa katoin tarkkaan se oli hajalla... vittu siinä vasta loisto ostos..

niin joo kato proairsoftista hinta ja pistä halvemmaks :D

Äänestä
  • Joo onhan näitä "huijareita" liikkeellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zakka kirjoitti:

Niin paljonkohan tuosta maruis ak47s:stä kehtais pyytää?
Ase on pari kuukautta vanha eikä mitää vikaa.
pari naarmua ei muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu