Ei jäänyt mitään sanottavaa.. Mitään ei ole korjattavaa.. ventovieraat jotka kohdatessaan vilkaisevat ja kääntävät katseen pois.. Niin sen täytyy olla.
Lärviä naputteleen Se oikeaan ja eihän sitä tiedä mitä se tuo tullessaan..
vielä viimeinen hidas... Aurinkoinen päivä sulle..mulle taas..
http://www.youtube.com/watch?v=Q2NjfOeAYSc&feature=related
Lärviä naputteleen Se oikeaan ja eihän sitä tiedä mitä se tuo tullessaan..
vielä viimeinen hidas... Aurinkoinen päivä sulle..mulle taas..
http://www.youtube.com/watch?v=Q2NjfOeAYSc&feature=related
Vastaukset 23
Vanhimmat
jo ruskea kuin papu? Joo oothan sä, näin sut ;)
Aurinkoista päivää sullekin. *hymy*
En kestä sitä, että katsotaan kohdatessa poispäin, niin se vaan on. Suurta tuskaa.
sanoisin, että olet väärässä, niin väärässä.. Onnea sinulle Se oikeassa.
Well hello there
Good old friend of mine
You've been reaching for yourself for such a long time
There's so much to say
No need to explain
Just an open door for you to come in from the rain
It's a long road
When you're on your own
And someone like you
Will always choose the long way home
There's no right or wrong
I'm not here to blame
I just want to be the one
Who keeps you from the rain
From the rain
And it looks like sunny skies
Now that I know you're all right
Time has left us older and wiser
I know I am
And it's good to know
My best friend has come home again
'Cause I think of us
Like on old cliché
But it doesn't matter
'Cause I love you any way
Come in from the rain
Come in from the rain
my old friend
just wonder
why it had to be so
and how could you know
but anyway
I'd like to come in
from the rain
I guess love is there
in the end
everywhere... Just waits you to be there.
Ja tuon perusteellako pitäisi sinut unohtaa. Ei kuule onnistu.
kenellekään sanonut/viestinyt että asia olisi noin. Koskaan ei tiedä mihin elämä heittää ;) aurinkoista päivää sinulle ystäväiseni :)
minulta sinulle. Toivottavasti et niin ajatellutkaan.
pahoin pelkään että oli häneltä minulle. Sattuu kun minun tunteet sivuutetaan noin kylmästi. Mutta minkäs teen, pakottaa en häntä voi. En kelpaa hänelle.
Tiedät etten kirjoittele tänne tuollasia, kirjoitan sulle suoraan. Tai hänelle! Äläkä sinäkään usko tämän olevan häneltäsi..
lähetti laulun ---> ***** (n)
kirjoitit ...!
siis sinulta. Miksi et voi sanoa sitä hänelle (minulle), miksi vastaat tänne 24:ään?
et olisi kirjoittanut noin. :(
Eikö kaikki vielä järjesty..
Hellekausi ja sulle järjestyy kaikki :) Molemmat nimet päättyy A:han joten sinä voit nukkua ilman sydänsuruja. Enään ei voi osua kohdalle..eihän? Minä laitan nyt sadebiisin soimaan unilauluksi.. hyvää yötä.
ollut samalta kuin edellinen. Se, joka vastasi oli eri kuin se, jolle vastattiin. Perkele. Käytöstapoja. Niin.
Mesoat siinä sitten. Tehän tähän ketjuun tulitte huutelemaan ettei ole multa. Mutta multa oli aloitus.. Hyvin tiesitte ettei tämä liity teihin. Tänään vaan omaa alotusta kehiin ja mielummin selkeillä tuntomerkeillä, voitte olla siellä sitten vaikka kahdestaan.
aloitukseen ... että ei ollut minulta ...!!!
Et ymmärtänyt??
Hohhoijaa ...!!
sori. Unenpöppörässä vaan ei pitäis vastailla. Käyttäydytään kiltisti kaikki. Heti aamusta näemmä Tunteet hallitsee enemmän kuin järki :)
Helpostihan täällä sotkeutuu jos rakastaa ja on jo valmiiksi solmussa.
****(m)
ettei aloitus ole minulta. Totta helvetissä minua häiritsee, kun joku jatkoi sanomatta, että oli edellinen eli minä. Kirjoittelet tuollaisia aloituksia ja kiellät muita reagoimasta niihin. Ilkeä olet. Mitäpä jos sanoisit nuo sanat sille ihmiselle itselleen. Mies väität olevasi nimimerkissäsi. Mies ei toimi näin. Jospa vaihtaisit siihen nimimerkin paikalla neiti.
Kuolleen rakkauden lätissäni saa edes rauhassa rypeä? Neitikin voisin olla, riippuu mistä päästä katsoo..Pyysin anteeksi ylempänä mut ei sillä väliä..perjantaina nettiyhteys katkeaa ja voin irrottautua suomi24 napanuorasta. Vihdoinkin! Eilen tosin taisin myös lähteä lopullisesti, vai oliko se toissapäivänä...
anteeksi tässä, jos kaikki asiat on aina anteeksipyynnöllä kuitattu. Ymmärräthän, että aloituksesi voi säikyttää tunteellisia ja herkkiä ihmisiä. Sanoithan siinä, ettet halua jonkun ihmisen kanssa mitään. Täällä on varmasti satoja, joille viestisi osuu täysin. Et voi siis vaatia etteikö muut kirjoittelisi sinne väliin ihan mitä haluavat. Hyvät jatkot sinulle.
Tällähän tämä sekoilu taas alkoi ja tällähän tämä on hyvä lopettaa.. ja kaikki lapset laulaa!
Kettu juoksi yli järven,
kettu juoksi yli järven.
Saammehan, saammehan
laulaa leipurin laulun?
Näin tekee leipuri istuen
ja näin hän tekee seisoen.
Saammehan, saammehan
laulaa leipurin laulun?
http://www.youtube.com/watch?v=k3Su-GWZ8dY&feature=related