Isot melonit aina

Kesän hehkein sexipommi päihittää Tukiaisenkin.

http://www.iltalehti.fi/iltatytto/
102588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

olen samma mieltä Suomalainen nainen on maailman kaunein onneksi olen hetero!

Äänestä
  • Tai sitten on vaan huono kuva!

    Äänestä

  • 28- vuotiaaksi.... kirjoitti:

    Tai sitten on vaan huono kuva!

    Olipa ikä mikä tahansa tissit on isot, ehkä jo liiankin isot, kun sinne väliin voi jo hukatata jotakin tarpeellista. Voisin ehdottaa pienennystä, kun luulisi tuollasten leilien kanssa retkeilyn olevan hankalaa, mutta varmaan tiukoilla rintsikoilla saa melonit pysymään paikallaan. Ei oo mu makuun ja vois olla pikkasen vanhempikin.

    Äänestä

Söpöt melonit ;)

Äänestä

Ettekö poijaat tunne tätä menneiden vuosien Janita Janatuista?? Sehän tuo muija on. Oli pahoissa veloissa ja olikohan vielä huumeidenkin kanssa ongelmia.

Äänestä

sopii hyvin kun typykkä paisuu paisumistaan muualtakin, eivät ole enää suhteettomat kaiken ympäröivän läskin keskellä.
sulaako silikonit helteellä, etteivät valu nilkkoihin?

Äänestä

Tuollaiset jättimeijerit pilaavat selän jo ennen 35 vuoden ikää. Sitten lady kävelee selkä kumarassa ja yrittää päästä sairaseläkkeelle.

Äänestä
  • pienentänyt vaginansa??????? KYLLÄ! Suomen suurimmat silikoni-riipparit ja pienin toosa. Haloo missä mennään? Tai äijällä ei ole häävit vehkeet?

    Äänestä

  • sama ämmä kirjoitti:

    pienentänyt vaginansa??????? KYLLÄ! Suomen suurimmat silikoni-riipparit ja pienin toosa. Haloo missä mennään? Tai äijällä ei ole häävit vehkeet?

    Voisin alkaa vaikka myymään käytettyjä alushousuja ja ostaa ne mummoilta palvelutaloista
    halvalla itse.Saataisiin haarapalaan kunnon vahvat eritteet ja mummollekin hyvä mieli.
    Kaiken päälle vaan mainos Tyttö 18v.Ja mummojen
    pöksyt menee kun kuumille kiville.Kyllä äijät on
    tyhmiä,elukoista seuraavia!

    Äänestä

Janatuinen taas tyrkännyt silikonikroppansa lehtien sivuille. Perseetön tikkujalka, jolla tynnyrin mallinen keskivartalo ja järkyt silarit. Naamaansakin se on muistaakseni Botoxia vai mitä lie latexia ruikkinut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parhaat kirjoitti:

Kesän hehkein sexipommi päihittää Tukiaisenkin.

http://www.iltalehti.fi/iltatytto/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu