Onko kukaan oleskellut tässä Lomamatkojen halpahotellissa?
Althea hotelli ?
1
343
Vastaukset
- an54neli
Olimme heinäkuun alussa kyseisessä paikassa.
Hotellihan sijaitsee n.700m rannasta,elikkä kävelyä riittää ylös.mutta löysimme oiko polun joka lähtee vastapäätä hotellia,aamiais paikan lähettyviltä.Polku tulee keskustaan Flamingo hotellin läheisyyteen.
Hotelli on siisti,henkilökunta ystävällistä,siivous pelasi.Yleensä ottaen hinta tasoon nähden ok paikka.
Rauhallinen koska iltaelämää siellä ei ole ollenkaan,paitsi baari joka oli auki niin kauan kuin jaksoit istua,vaikka aamuun.Aamiainen tarjoiltiin tien toisella puolella olevassa rakennuksessa.
Venäläisiä ja englantilaisia oli paljon,muutamia suomalaisia oli sinä aikana myös.Voitte mennä sinne hyvillä mielin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 48687
- 38653
- 49634
- 31619
- 42618
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50560
- 37506