Samsungilta markkinoiden KEHITTYNEIN,PARAS HDTV:

2775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eikä ole edes kallis....

Äänestä

Minä en tälle palstalle koskaan juurikaan kirjoittele, mutta nyt sattui silmään väärää tietoa. Eli tuohan ei tietenkään ole markkinoiden kehittynein laite, koska muillakin on jo AIKAISEMMIN ollut myynnissä vastaavaa tekniikkaa. Ja kuten tuolla afterdawnissakin oli lukutaitoisille aiheesta tietoa tarjolla, niin nyt tuo tekniikka vaan tuodaan lähemmäs tavallisen kuluttajan lompakkoa. Hinta on tietenkin täysin avoin euromääräisenä, ja samoin kaikki lopulliset ominaisuudet.

Samoin väitteet "parhaasta" laitteesta saa jättää toistaiseksi sinne vatsanpohjalle, ennenkuin taas kerran laitteet laitetaan paremmuusjärjestykseen riippumattomien testaajien toimesta. Siellä taas yleensä... No, anti olla, toistaiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9-series kirjoitti:

http://fin.afterdawn.com/uutiset/arkisto/14900.cfm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu