Koska tämä malli tulee Suomessa myyntiin?:

2415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarkkaa tietoa julkaisusta ei vielä ole ainakaan omien lähdesivustoiden mukaan. Voi olla kuitenkin, että tulee ainakin jossain päin maailmaa seuraavan Q4/2008 tai 2009 aikana myyntiin. Ainoa 3.5G malli, joka on vahvistettu myyntiin tuolloin on Nokia 6650 mikä "Classic Business" sarjalaisena ei taida kuulua samaan hinta- ja laatuluokkaan tuon Innov8-puhelimen kanssa. Siis hyvin todennäköistä, että tulee tuolloin myyntiin kilpailemaan toisten laatupuhelimien kanssa. Tarkempaa tietoa joutuu varmaankin odottamaan kuukauden tai pari.

Äänestä
  • "INNOV8:n myyntiintulosta Suomen markkinoille ei ole vielä tarkempaa tietoa. Euroopan markkinoille se on kuitenkin tulossa jo elokuussa ja hinnaksi veikkaillaan noin 780 euroa."

    Eurooppaan elokuussa, joten suomeen kuukaus tai useampi sen jälkeen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Innov8 kirjoitti:

http://www.puhelinvertailu.com/uutiset.cfm/2008/07/24/samsung_julkisi_innov8_n-s60_ja_8_megapikselin_kamera

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu