Ja kuka perkele on

Joku iltapäivälehti hehkuttaa isoilla kirjaimilla jostain tuon nimisestä tyypistä!!

En ole ikinä kuullut nimeä ankä taida halutakkaan tietää. Joku voisi vaan vihjaista onko se joku suurempikin julkimo ja millä alalla. Liekö joku uudempi tangaviisuilija?
2274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ensinnäkin googlella löytyisi tieto nopeemmin,mutta kerron ny kuiteski elikkä Janne Kataja juonsi BB EXTRAA subbarilla.hän on juontaja.ja nyt juontaa kesäillan valssia.

Äänestä
  • no onpa sitten Janne suuri stara kun ihan juontaa jotain tv sähläystä.

    Kuka muuten on tuo epäseksikäs , puusta veistetyn näkönen turhake-laulajatyttönen jota Jenny Vartiaiseksi kutsutaan, olen kuullut radiosta jonkun "ihmisten edessä" piisin, ei voi turhempaa olla! !!!! nIIIIN tavallisen näkönen turha julkkis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


janne kataja? kirjoitti:

Joku iltapäivälehti hehkuttaa isoilla kirjaimilla jostain tuon nimisestä tyypistä!!

En ole ikinä kuullut nimeä ankä taida halutakkaan tietää. Joku voisi vaan vihjaista onko se joku suurempikin julkimo ja millä alalla. Liekö joku uudempi tangaviisuilija?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu