onko liijan pieni

miul on vaan 41cm muna kujn se eijoo kovana =(

kovana seon vaan 55cm. onko liian pieni??!!?`?
5778
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hv.

Äänestä

Tainnu mennä mittayksiköt sekasi pojul. Tarkotit selvästi millejä eli voi sanoo et kyl sul on aika pieni

Äänestä

Mitäs te homot nyt urputatte?

On tuo mun mielestä paljon uskottavampaa kuin että palstan kaikilla 13v pojilla on 16-18cm muna ;DDD Korkeintaan 10-12cm.

Toisten munanpituudet taitaa kiinnostaa, joten ei taida siellä omassa lahkeessa roikkua kun puoliks leikattu prinssinakki.

Äänestä
  • I'd say että kerrassaan mainio pointti :)

    Äänestä

  • lolzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kirjoitti:

    I'd say että kerrassaan mainio pointti :)

    Aika pieni kulli sul. Mul on 64cm levos ja 76 stondikses. Ei ees housuihi mahdu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


14v poika kirjoitti:

miul on vaan 41cm muna kujn se eijoo kovana =(

kovana seon vaan 55cm. onko liian pieni??!!?`?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu