En halua mutta mieheni pakottaa pissaseksiin. Uhkailee erolla mikäli en suostu. Mitä teen?
Mieheni haluaa pissaseksiä
Mitä teen?
122627
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Suostut tietenkin. Ethän halua erota tuollaisesta miehestä, ethän???
se että miestäsi on helppo kusta silmään..
koirat kuseksivat. Eipä taida hyvä hävitä vaikka eroaisittekin, jotain rajaa sentään..
Juo oikein paljon vettä, tee pisut vaikka pakasterasiaan ja yllätä rakkaasi holasemalla rasian sisältö aamutuimalla hänen kasvoilleen. Sitten hymyile viehättävästi ja sano:"Aamuseksiä, rakas!"
*reps*
Diggaisin! Rupes jo ajatuksestakin seisoon.
Tämä aamupissaseksi on hyvä!
Mitä tulee aloittajan ongelmaan, olen sitä mieltä, että jos mies arvostaa ja kunnoittaa niin vähän naistaan, että alkaa kiristää tätä erolla, mikäli kieltäytyy tuollaisesta niin mies ei tosiaan välitä pätkääkään naisensa tuntemuksista. Kyse on törkästä jutusta eli kiristyksestä ihmissuhteessa. Itse antaisin tyypin mennä, koska hän käyttää arveluttavia aseita. Kohta kusijutun jälkeen tulee jotain muuta, millä hän uhkailee.
Tuon aamupissaseksin lisäksi vääntäisin vielä tortutkin tuollaisen kiristäjän naamalle.
Tuletko vaimokseni?
mutta parisuhteessa (tai sen ulkopuolella, sen puoleen) ei kumppania saa pakottaa, painostaa tai kiristää sellaiseen seksiin jota tämä ei halua ja josta ei nauti.
Piste.
***
On sairaus kastella vuode! Diaknoosina; vuoteenkastelu on sairaus! Osta lady tenaa! Mieheelle kans, mr tenaa ja venaa...!
olitpa provoilija tai et mutta kaikenlainen pakottaminen
minkäänlaiseen seksiin on laissa kielletty.
parisuhdeväkivaltaa!!!
Täytyy sanoa, että kyllä näillä teidän jutuilla saa todellakin hyvät naurut, vai että pissaseksiä.
Ottakaa kisaanpissiä ja huiskaiskaa sitä , montakohan kertaa tarvitsee.
Jos joku on näin hullu, kyllä jättäisin ihan samalla sekunnilla.
Eihän tuo ole ihmiselämää lainkaan.