Mikä paras?
Poslari vai luomu
vai kiitorata?
132189
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Se on selvä että pillu ja kulli on kauniinpi ilan rumia karvoja. Ja onhan niitä paljon ihanampi suukotellakin kun ei tuu karvat suuhun.
Ajeleehan miehet kasvokarvatkin ja naiset kainalokarvat joten miksei sitten pillun/kullin karvoja.
Kuitenkin hiukan siistitty, esim. bikinirajat.
poslari sopii sekä naiselle että miehelle....;)
tästä sekä että
http://www.artisticnudesnet.com/MG14.htm
kokonaisuushan ratkaisee....;)
No bikini-rajat olisi ihan hyvä hoitaa, mutta kuomu olisi kyllä herkkua!!!!!!!!!! namm
Luomu on seksikkäin.Kunhan nyt sen verran siistii,ettei bikinien alta pilkottele.
MITÄ TARKOTTAA KIITORATA??
Ei sen pidä miltään 12v:ltä näyttää! Karvat kuuluu asiaan, ei ne muuten olis siellä. Kiitoratakin on vielä jees ja ihan tyylikäskin, mutta posliini on jo suorastaan tökeröä.
Jos olet nuori nainen niin älä kuuntele näitä LUOMU LUOMU ääliöitä he ovat todennäköisesti keski-ikäisiä miehiä jotka haluavat muistella nuoruuttaan kuola valuen.
Kiitorata tai posliini mutta minä en liian karvaista kattele saati sitten nuole.
Eikö nuori muka voi luomusta pitää? Minä ainakin olen käsittääkseni vielä aika kaukana keski-iästä, 20-vuotias... Enkä mitään menneisyyttä todellakaan haikaile. Tuskin täällä montaa keski-ikäistä näihin keskusteluihin osallistuu.
sama kun ittellä, totta mooses....:)
Siis mikä vitun villitys se on ajella niitä?
Eikös ole niin että karvat lisäävät pinta-alaa jolla toisen kosketus tuntuu... se vain lisää nautintoa...
(btw. wtf on kiitorata?)
se on ehdoitta posliini, niin tytöllä kun pojalla....:)