Joka päivällä täällä viilettää yhä enemmän vähempiosaisia, persaukisten autoilla (pösö, tojota, skeida, nissani, vanhat bemarit ym.) ajavia kirjoittelijoita? Mistähän tämä johtuu?
Palsta vetää vähempiosaisia puoleensa?
Pösöä, tojotaa, skeidaa, ni...
12500
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Nämä ketkä ajelee noilla persaukisten autoilla joita luettelit, haluaisivat ajaa uudella Audilla. Mutta kun heillä ei rahat riitä edes käytettyyn Audiin, niin siksi he tulevat tänne pahaa oloaan purkamaan.
millainen uusi AUDI sinulta löytyy?Laitatko vaikka kuvan nettiin niin voidaan me kaikki köyhät pyyhkiä hikeä ja ihailla sun UUTTA AUDIA!
Sen kun pyyhit sitä hikeä ihan mistä huvittaa.
Katsomassa osoitteessa Audi.fi
Asiaa ihmettelmässä?
Sinä olet täällä kirjoittelemassa.
Siitä esimerkkinä
Aloittaja on TAAS sitä isin rahisaudilla ajavaa hyppyritukkaväkeä........
P.S.
"persaukisten autoilla (pösö, tojota, skeida, nissani, vanhat bemarit ym.) "
^mikä noista pätki sut valoissa ku noin itkettää?^
Mikä on rahisaudi? Entä hyppyritukkaväki? Oletko kateellinen niille jotka omistavat uuden Audin, kirjoituksestasi voisi niin päätellä.
tämä erikoistietämys autistilla pitäisi olla.
Rahisaudi on rahoituksella ostettu audi, käteisellä te ette saa edes polkupyörää hankittua......
Hyppyritukka on se 2000-luvun jupin alun vastine 80-luvun bemarijuppinousukkaalle joka ajaa lyhyehkön tikkutukan itselleen jättäen eteen trendihyppyrin.
Saksanseisojat on kokeiltu, ei enää ikinä...
T. Käteisellä ostava
Mitä sinäkin luulet tietäväsi toisten auton maksuista?
varaa ostaa esim uusi 30000 euron Toyota, niin miksi ei olisi varaa ostaa käytettyä Audia? Taitaa vaan ketjun aloittajaa kismittää kun ei ole mitään noista merkeistä varaa ostaa edes käytettynä.