Elikäs onkohan mahdollista että oon raskaana, jos predictorin testi-ikkunaan ilmesty n. 5-10 min. kuluttua pienen pieni kuitenki silmällä erotettava haalea piste? Tämä ei todellakaan ois toivottava raskaus, oon vasta 17v. ja kaikkea. Ollaan huolehdittu ehkäsystä ja sehän tässä eniten kummastuttaakin(kondomia vain kuitenkin käytetty ja oon aina epäilly niitä). Elikäs onko muilla kokemuksia predictorin mahd. haamuista?
Predictorin piste
haamu?!
3288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
nyt on jo tosi hermostunut olo. toivottavasti toi piste oli vain joku kömmähdys
toisaalta raskaushormonia ei kehity virtsaan mikäli ei raskaana ole.mutta jos siinä joku kömmähdys on sitten käynyt.kerro sitten kuinka kävi..
tein eilen illalla vielä clearbluen testin, se oli aivan puhdas nega. tänä aamuna (n. viideltä) tein vielä b-suren ja sekin oli nega. kävin tk:ssa aamulla ja sano että ens viikolla jos ei oo vielä alkanut nii tulla testeihin sinne. ehkä ne vaan on myöhässä kun jännitän niin paljon alkamista