Kepul-listalta valittu valtuutettu

Koivula
moittii valtuuston kepulaista työilmapiiriä niin ankarasti,
että enää ei ole ehokkaaksi edes suostunu.
4441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kepulaisten " hoitokokouksiin" ,
joissa suuta tukitaan ja ajattelua sammutetaan.

Äänestä
  • muuttaneensa.
    Mahdollisimman kauas valtuustostako?

    Äänestä

vain nämä kepu-politrukit.

Äänestä

vähä liikaa.
Otti nokkiisa ja loikkas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaarina kirjoitti:

Koivula
moittii valtuuston kepulaista työilmapiiriä niin ankarasti,
että enää ei ole ehokkaaksi edes suostunu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu