Dark River Fest

7702
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

og ja kiuas. malpracticekin menettelee.

Äänestä
  • Pakkohan tonne on mennä kun täällä kerrankin jotain hyvää järjestetään

    Äänestä

Muuten tulisimme, mutta nimimerkki Hoceen toisessa viestiketjussa (SKDL...) sisällissodan aikaisista punauhreista antamat asiaan kuulumattomat lausunnot saavat minut boikotoimaan koko tapahtumaa.

Äänestä
  • Mitä asiaan kuulumatonta siinä oli?? Punakapinalliset olivat rikollisia jotka yrittivät tuhota juuri itsenäistyneen Suomen. Ja kyllä ne punaisetkin teloitti, pakkovärväsi ja piti vankileiriä. Valkoiset edustivat valtiovaltaa ja ryhtyivät tarvittaviin toimiin punakapinan luhistamiseksi eli valkoisilla oli teoilleen hyvä syy ja oikeus!

    Äänestä

  • HoCee kirjoitti:

    Mitä asiaan kuulumatonta siinä oli?? Punakapinalliset olivat rikollisia jotka yrittivät tuhota juuri itsenäistyneen Suomen. Ja kyllä ne punaisetkin teloitti, pakkovärväsi ja piti vankileiriä. Valkoiset edustivat valtiovaltaa ja ryhtyivät tarvittaviin toimiin punakapinan luhistamiseksi eli valkoisilla oli teoilleen hyvä syy ja oikeus!

    Tämä todistaa dark riverin järjestäjäporukan asenteellisuuden.Olen sitä ajatellut jo aiemminkin, kun siellä on se Perusnatsien Eerola mukana.

    Äänestä

maksaa...en tule.

luulin tätä tapahtumaa erilaiseksi enkä mikskään bisnesideaksi.

Äänestä
  • tietysti maksaa että saisi ens vuonna nimekkäämpiä bändejä soittamaan,ei mitkää bändit ilmaseksi tule jos on vähääkää nimeä. sitte ei tarvi purnata siitä että on vain paikallisia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HoCee kirjoitti:

8.-9.8. 2008 http://www.kymidarkriver.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu