accent 2004 keskuslukitus

Osaisko kukaan sanoa mikä vikana? Eli kun kuskin ovesta avaimella lukosta kääntää niin muut ovet eivät aukea/sulkeudu, välillä vika poistuu itsestään mutta vika palaa takaisin.
1180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itsellä oli Sonatassa vastaavanlainen vika keskus-
lukituksessa.
Säätivät lukituksen uudestaan ja vika saatiin
korjattua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asentti kirjoitti:

Osaisko kukaan sanoa mikä vikana? Eli kun kuskin ovesta avaimella lukosta kääntää niin muut ovet eivät aukea/sulkeudu, välillä vika poistuu itsestään mutta vika palaa takaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu