Myyn erinomaisesti palvelleen hääpukuni:
http://shiomega.1g.fi/kuvat/Myyd%E4%E4n/haapuku/
Puku on ostettu viime keväänä ja sitä on käytetty kerran tänä kesänä. Kunto on siis erinomainen, ei ole virunut kaapissa pitkiä aikoja. Puku on väriltään norsunluunvalkoinen ja siinä on upeita viininpunaisia helmikirjailuja ja sievä viininpunainen nauha vyötärön korkeudella. Puku on taftia ja kooltaan 36. Puvussa on laahus, mutta hyvin minä siinä jenkat ja valssit tanssin. Minä olen kooltani 36/38 ja pituutta on minulla 167cm. Mukaan tarjoukseen tulee kaksivanteinen alushame (satiinia, jossa tylliä), joka pitää puvun ryhdikkäänä sekä pukupussi! Pukuun saa liitettyä olkaimet, ne ovat irrallisina.
Hintaa olisi tällä Special Dayn Sandy-merkkisellä puvulla ( pukupussi ja vanteellinen alushame) vain 350 euroa.
Olen muuttamassa viikon kuluttua Ranskaan, joten toivotaan pikaista yhteydenottoa sähköpostiin: [email protected]
Myydään hääpuku (Ivory&Bordeaux) 36/38
MissAutumn
1
454
Vastaukset
- MissAutumn12
Special Day-hääpuku (Ivory&Bordeaux) on myyty.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218636Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307897Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105478Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825119Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294929Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2373447- 1253164
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os353056Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin853049Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps252660