Uusin ankkurissa Seppo Riiheläinen

Haminan päättäjien satama sekoiluista minkä veromaksajat maksavat.
3715
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • sama kun riitautusporukka Haminassa. Ihmettelen todella kuka ryhmän on valinnu?? Millä perusteella esim. Herrala on oikea mies neuvotteluryhmään. Ei taida olla halujakaan neuvotella. Silmän lumeeksi joku ryhmä kyhätty. Yrittäävät viilata Haminalaisia linssii pahemman kerran..

    Äänestä

  • on lähes kirjoitti:

    sama kun riitautusporukka Haminassa. Ihmettelen todella kuka ryhmän on valinnu?? Millä perusteella esim. Herrala on oikea mies neuvotteluryhmään. Ei taida olla halujakaan neuvotella. Silmän lumeeksi joku ryhmä kyhätty. Yrittäävät viilata Haminalaisia linssii pahemman kerran..

    Haminalaiset menkää ihmeessä äänestämään että saadaan tämä meno loppumaan nykyinen poliittinen johto pois ja kaupunginjohtaja ja sataman johto pois niin voimme vielä ehkä pelastaa Haminan tärkeimmän tulolähteen sataman, ehdokkaat esiin ne jotka ovat valmiita vaihtamaan tämän nykyisen linjan että saamme ehkä satamaan ihmisille töitä ennen kuin tämä nykyinen johto suututtavat kaikki varustamot ja ahtausyritykset ja transistoyritykset.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taas kertoo kurjuudesta kirjoitti:

Haminan päättäjien satama sekoiluista minkä veromaksajat maksavat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu