http://www.takeforum.com/rooopppi/index.php?mforum=rooopppi
Uudet rs aiheiset foorumit käyttäjiä tällä hetkellä 14 joista yli puolet aktiivisia viestejä 300,alle 1kk vanhat jäseniä tarvitaan kipeästi
LIITY varsinkin jos etsit foorumi missä ei ole spämmereitä
Uudet rs aiheiset foorumit käyttäjiä tällä hetkellä 14 joista yli puolet aktiivisia viestejä 300,alle 1kk vanhat jäseniä tarvitaan kipeästi
LIITY varsinkin jos etsit foorumi missä ei ole spämmereitä
Vastaukset 9
Vanhimmat
tässä suora kopio viestistäni foorumeilta :
Tässä teille vähän palautetta foorumeista :
1. Adminit eivät osaa asioita joita heidän pitäisi osata.
2. Jos antaa vinkkejä ja neuvoja korjaa adminin äidinkieltä chatboxissa, saa bannit.
3. Adminien välillä on huono kommunikaatio. Esim. Iivana päättää asioista joista ei edes kysy Roopilta, vaan suoraa tekee sen ja kertoo että "Nyt minä teen 1k modeja ja sinä et voi mitään bwahhaha!" ja rooppi vain et "et kysyny mitää..." eikä sen enempää.
4. Adminien ikä on hyvin tuntematon. Heidän herkkyys ja äidinkieli kertovat heidän iästään. Itse arvelen että noin 8-11 vuotta.
5. Nämä foorumit kaatuvat... En kuule kerro mihin! Sen näette sitten jatkossa itse.
Sitten pari adminien kommenttia
"Adminin ei tarvi perustella viestin poistoa"
Sitten minä ja zaro saatiin bannit chatboxiin ILMAN JÄRKEVÄÄ SYYTÄ.
Adminit myös vääristelevät asioita pahasti. Kuulemma spammin foorumeita ja teen uusia tunnuksia kokoajan.. Tein tasan yhden tunnuksen.
Sad.
Lue huviksesi säännöt:
"Admineiden ja modetaattoreiden ei tarvitse perustella käyttäjän/viestin poistamista".
Lisäksi, spämmäsitte chatboxiin, joka on tarkoitettu vain foorumin jäsenille ja nimimerkkisi olivat epäkelpoisia. Taidanpa lähettää palautetta SINUN foorumeillesi ja katsoa, saanko bannit...
Jos joku tuntee roopin tai iivanan irl niin soittakaa poliiseille ja kertokaa kunnianloukkauksesta julkisesti internetissä
Tällehän oli selvät syyt, ja sitäpaitsi jos taitoa tai ikää löytyisi niin osaisit piilottaa boxin ei-jäseniltä. Kaiken lisäksi rikotte kokoajan useita lakejanne chatboxissa. Sitäpaitsi meneppä kirjoittelemaan palautetta, jos keksit jotain.
iivana ja rooppi täys pellejä...katselin ku onnettomina yrititte chatissä keksiä keinoja miten spämmerit saa pois teidän chatistä....mitään kyllä ollu siel spämmitty ja kaikki teidän keinot voi kiertää
ps. rooppi nice str ammy
En halua mitään sanasotia ja vakuutan ettei siellä ole spämmätty. Mutta eipä tässä voi kuin enää nauraa iivanan jutuille. Elä vielä pari vuotta ilman nettipelejä ja mieti uudestaan.
wnb tommosella homolla ei ole kunniaa
K miks postailet mun nimellä?
Mitä järkeä edes tehdä uus foorumi kun on jo toi 1 Vastaan 1sen foorumit jotka ovat paljo kehittyneemmät.