Pillifarkut tulee muotiin!!!

Pillifarkut tulee poikien muotiin skeittikenkien kans. Ihan varma juttu
71041
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sori vaan mut ne on ollu muodissa jo viime keväästä lähtien...

Äänestä
  • joo, suomessa viimekeväästä lähtien..
    Ruotsissa jo viimetalvesta lähtien...

    Äänestä

Pillifarkut on ihan kaameita!!! En tykkää!!!

Äänestä

Tuo on huono homma useiden tutkimuksien perusteella on päätelty että pillifarkut aiheuttavat impotenssia.
Ja sen on jämpti että en itse sellasilla ala kävelemään.
Kun lökäpöksyt tuli muotiin niin ajattelin ettäö vittu ku on tyhmää sitten tulee pillifarkut yhtä kauheaa.
Kiitos tiedosta minä menen kultaisella keskitiellä.

Äänestä

Kyllä varmaan niin, mutta sitten lähdetään taas sinne kultaiselle kuuskytluvulle, ja käytetään leveneviä lahkeita...

Äänestä
  • kivesten surkastuttajat on aika perseestä kuka nyt oikeesti haluu näyttää robin hoodilta??

    Äänestä

eli hyi vittu..:P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jarsa kirjoitti:

Pillifarkut tulee poikien muotiin skeittikenkien kans. Ihan varma juttu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu