Liittyykö MS:n

Tossa se kysymys jo tulikin :)
1540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

fatiikki-oireena ainakin minulla on tykytystä, sydän lyö tuhatta ja sataa päivittäin. Ei ollut silloin "terveenä" tällaisia oireita. Holter-laite oli ja heittoa löytyi sydämmen sykkeessä, (prosenttimääräkin sanottiin jonka olen onnellisesti unohtanut) mutta eivät olleet ainakaan minulla vaarallisia, näin ainakin väittivtä. Miten lie, vaikuttaakohan myös Betaferoninkin käyttö tähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sydänoireita? kirjoitti:

Tossa se kysymys jo tulikin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu