Riakaustodennäköisyys

USAn raiskaustilastojen mukaan musta mies raiskasi valkoisen naisen 37460 kertaa vuonna 2005

Valkoinen mies puolestaan raiskasi mustaihoisen naisen samana vuonna täydet 0 kertaa!!!

http://gjallarhorn.info/modules.php?name=News&file=article&sid=293
2526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Haetko sä tässä nyt rotutasa-arvoa, että pitäisi valkoisten miesten alkaa raiskaamaan niitä mustia, vai mikä oli pointti? En nyt avannut tuota linkkiä, mutta löytyykö tilastot siitä, että kuinka monta kertaa sitten valkoinen mies raiskasi valkoisen naisen tai miten monta kertaa musta mies mustan naisen? Aloitus oli aika mustavalkoinen...noin kuvaannollisesti..

Äänestä

Mutta rahalla sai aina Hiv ja Aidsia myöden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huima ero kirjoitti:

USAn raiskaustilastojen mukaan musta mies raiskasi valkoisen naisen 37460 kertaa vuonna 2005

Valkoinen mies puolestaan raiskasi mustaihoisen naisen samana vuonna täydet 0 kertaa!!!

http://gjallarhorn.info/modules.php?name=News&file=article&sid=293

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu