maailmalla...

3772
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

maailmalla yksi voimakkaimmin kasvava autoluokka.

Äänestä
  • Veikkaan -88 toyota? Karvanopat? Billetin siipi?
    touché

    Äänestä

  • Tehoa 8 kertaa(jopa enemmän,mallista riippuen) enenmmän kuin mopoautoissa.
    Kolarikestävyys/turvallisuus lähes formulatasoa.
    "Se nyt on vaan tyhmää maksaa turhasta",smart.
    Paras vastine rahoille jos on tarve pienautolle luonnonvarat huomioiden!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ollaan edellä.. kirjoitti:

http://www.smartsrus.com/smart_car_photos.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu