Rakastin

en tiedä mitä järkeä siinä on, mutta näin on.

Olit elämäni rakkaus.

Mutta ihan hyvin me molemmat elämme elämäämme eteenpäin ilman toisiamme, vai mitä?

naiselta miehelle.
5962
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

murhetta

Äänestä

kyl silti vois nähä viel joskus. n..... t.s...

Äänestä
  • olisi?

    Itse ainakin pyrin kaikin mahdollisin tavoin olemaan näkemättä sua. Tämä tilanne on just hyvä, ei tarvitse murehtia turhia. Näkeminen vain tois turhia tunteita pintaan. Niin, TURHIA.

    Äänestä

, sitten itsellä hyvin? Huonommin kuin ennen, maanrajassa en kuitenkaan. Tämä vain itsestäni, Sinua kun en taida tuntea:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja rakastan edelleen kirjoitti:

en tiedä mitä järkeä siinä on, mutta näin on.

Olit elämäni rakkaus.

Mutta ihan hyvin me molemmat elämme elämäämme eteenpäin ilman toisiamme, vai mitä?

naiselta miehelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu