Ase kopiot

Ja deko aseet on

Kiellettävä! Joka viikko saa lukea miten joku hörhö pelottelee ihmisiä. Taas oli lehdessä miten autossa nukuttiin pistooli vyökotelossa. No, asekopiohan se! Mitä ne hörhöt ajattelee? Ei minulla ole mitään tarvetta esitellä aseita, vaikka niitä löytyykin.

6

480

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pazzo

      Ja bmw:t on myös kiellettävä, joku pian luulee että niillä on oikea auto...

    • taida,.

      paljon auttaa, muovikuula aseita saa aina kaupasta. vaikka kiellettäisiin niin puukolla voi myös uhkailla tai pesäpallo mailalla. mut pää asia kunhan ei ole oikeita aseita.. mut tuollassia idiootteja pitäis viedä saunan taakse ja antaa omaa 44 reikäpäätä takaraivoon. samaan paikkaan voisi kuljettaa värillisiä, pedofiilit, raiskarit,narkit,viattomien ihmisten tappajat.. voisi tosin tulla erittäin kalliiksi ostaa kaikkille oma reikäpää.=) näin saadaan suomesta erittäin turvallinen paikka.

      • Naurattaa niin pirusti

        On ollut aivan taatusti leikkipistooli vyöllään nukkunut kovan vittuilun kohteena kavereidensa taholta.

        Melkein löisin kossupullon vetoa siitä miten leikkipyssymies on kehuskellut omaavansa aseen ja se paljastui leikkiaseeksi!Heheheheh

        On varmasti noloa näyttää naamaansa kavereille,vaimolle ja muille tutuille!Heheheheh


    • Anonyymi

      Tai sitten ihan porattustartti ollut höröllä nämä tosin ovat nykyään jo luvan varasia, enään ei saa kuin co2 lutkuja lupa vapaana.

      • Anonyymi

        Hörhöllä*


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hörhöllä*

        Vain hörö onnistuu kommentoimaan keskustelua vuodelta 2008.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      134
      2704
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      257
      2275
    3. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      22
      1403
    4. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      115
      1062
    5. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      96
      1011
    6. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1003
    7. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      13
      902
    8. Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla

      Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La
      Lieksa
      55
      788
    9. Mistä juttelit viimeisen kerran

      Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.
      Ikävä
      50
      751
    10. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      277
      732
    Aihe