Ase kopiot

Ja deko aseet on

Kiellettävä! Joka viikko saa lukea miten joku hörhö pelottelee ihmisiä. Taas oli lehdessä miten autossa nukuttiin pistooli vyökotelossa. No, asekopiohan se! Mitä ne hörhöt ajattelee? Ei minulla ole mitään tarvetta esitellä aseita, vaikka niitä löytyykin.

6

483

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pazzo

      Ja bmw:t on myös kiellettävä, joku pian luulee että niillä on oikea auto...

    • taida,.

      paljon auttaa, muovikuula aseita saa aina kaupasta. vaikka kiellettäisiin niin puukolla voi myös uhkailla tai pesäpallo mailalla. mut pää asia kunhan ei ole oikeita aseita.. mut tuollassia idiootteja pitäis viedä saunan taakse ja antaa omaa 44 reikäpäätä takaraivoon. samaan paikkaan voisi kuljettaa värillisiä, pedofiilit, raiskarit,narkit,viattomien ihmisten tappajat.. voisi tosin tulla erittäin kalliiksi ostaa kaikkille oma reikäpää.=) näin saadaan suomesta erittäin turvallinen paikka.

      • Naurattaa niin pirusti

        On ollut aivan taatusti leikkipistooli vyöllään nukkunut kovan vittuilun kohteena kavereidensa taholta.

        Melkein löisin kossupullon vetoa siitä miten leikkipyssymies on kehuskellut omaavansa aseen ja se paljastui leikkiaseeksi!Heheheheh

        On varmasti noloa näyttää naamaansa kavereille,vaimolle ja muille tutuille!Heheheheh


    • Anonyymi

      Tai sitten ihan porattustartti ollut höröllä nämä tosin ovat nykyään jo luvan varasia, enään ei saa kuin co2 lutkuja lupa vapaana.

      • Anonyymi

        Hörhöllä*


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hörhöllä*

        Vain hörö onnistuu kommentoimaan keskustelua vuodelta 2008.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      166
      6338
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      93
      2886
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      92
      1801
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      43
      1525
    5. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      9
      1236
    6. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      13
      1047
    7. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      49
      1035
    8. Mitä tarkoitat

      ”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”
      Ikävä
      23
      958
    9. Yhteen hiileen velanottoveljet V P K

      Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N
      Pyhäjärvi
      75
      953
    10. Jos vielä joku päivä nähtäis...

      Miten suhtautuisit minuun, mies?
      Ikävä
      66
      922
    Aihe