hetki sitten

ensimmäisen kerran aikoihin. Tuli vaan se elokuva nuija ja tosinuija mieleen, kun poliisi juo pissiä kaljana:) Ei sillä merkitystä, en minä poliisia kaivannut. Mutta se ketä kaipasin, tunnen että olo helpottaa, ei enää niin rikki:)
3899
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • suutelukohtaus on yksi mun suosikkeja. Voi että, kun on ikävä yhtä. Pian ehkä nähdään, mutta silti.

    Äänestä

vieläkin kovasti (luulet)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hymyilin ja naurahdin kirjoitti:

ensimmäisen kerran aikoihin. Tuli vaan se elokuva nuija ja tosinuija mieleen, kun poliisi juo pissiä kaljana:) Ei sillä merkitystä, en minä poliisia kaivannut. Mutta se ketä kaipasin, tunnen että olo helpottaa, ei enää niin rikki:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu